آموزش فارسی آشنایی با مشخصات فنی رادیو QRT

RB911G-5HPnD-QRT با نام تجاری QRT 5 یک دستگاه رادیو بیسیم قدرتمند و با توان بالا میباشد که برای کار در محیط بیرونی به عنوان سرویس دهنده و سرویس گیرنده طراحی و تولید شده است , این دستگاه از آنتن پیش فرض داخلی MIMO 2×2 از نوع فلت با توان گیرندگی ۲۴dBi و زاویه پوشش ۱۰ درجه در حالت عمودی و افقی بهره میبرد . این رادیو همچنین برای کار در فرکانس ۵GHz (باند ۴۹۰۰-۵۸۷۵ مگاهرتز) و استاندارد بیسیم ۸۰۲.۱۱a/n آماده شده است .

با توجه به سطح دسترسی تعیین شده L4 و بهره گیری از توان آنتن بالا در این رادیو از آن میتوانید به عنوان بخش مرکزی شبکه AP در ارتباط های PTMP (یک نقطه به چند نقطه) بهره گیری نمائید . همچنین در صورت نیاز از این رادیو میتوانید در ارتباط های PTP (نقطه به نقطه) و یا به عنوان CPE ( تجهیزات سمت کاربر در ارتباط های یک نقطه به چند نقطه ) بهره گیری نمائید .

QRT 5 از لحاظ سخت افزاری شامل ۱ پورت گیگابیت اترنت سریع با پشتیبانی از قابلیت auto-MDIX , پردازنده ۶۰۰ مگاهرتز , مقدار ذخیره گاه حافظه ۶۴ مگابایت و کارت وایرلس داخلی با توان خروجی ۱۰۰۰ میلی وات میباشد . همچنین از دیگر خصوصیات برجسته در این رادیو میتوان به ابعاد ۳۰۹x320x50 mm , حداکثر قدرت مصرف ۱۱W , نرخ تبادل اطلاعات تا ۳۰۰Mbps در شرایط ایده آل , حداکثر فاصله پوشش در ارتباط نقطه به نقطه تا ۱۵ کیلومتر , تعبیه ۸ چراغ LED بر روی بدنه دستگاه که وضعیت سیگنال , پورت اترنت , پاور را به کاربر نمایش میدهد , قابلیت POE in در پورت اترنت و قابلیت کار در دمای ۴۰- تا ۷۰+ درجه سانتی گراد اشاره نمود .

(بازدید ۵۰۶ بار, بازدیدهای امروز ۱ )

درباره نویسنده

پست های مرتبط

کانال های که این ویدئو را دارند